O nás

Naša spoločnosť poskytuje rozsiahle účtovnícke služby a poradenstvo existujúcim i novozaloženým spoločnostiam na Slovensku už viac ako 17 rokov. Vďaka vysokej odbornosti a jazykovej flexibilite zamestnancov udržujeme aktívnu spoluprácu aj s materskými organizáciami pôsobiacimi na nemeckom, švajčiarskom, rakúskom, poľskom i českom trhu. Klienti u nás oceňujú najmä komplexné poradenstvo, vrátane daňového a právneho, ktoré je založené na dlhoročnej kooperácii účtovníkov, daňových poradcov a advokáta s možnosťou audítorskej podpory.

Sme malý, ale profesionálny kolektív, ktorý má za sebou v priemere vyše 26 rokov pracovných skúseností.  Účtovnú agendu spracovávajú naše dve účtovníčky, zatiaľ čo mzdy má na starosti ďalšia kolegyňa. Všetky pritom aktívne spolupracujú s našim externým daňovým poradcom, na ktorého majú v prípade potreby možnosť obrátiť sa i samotní klienti. Právne poradenstvo poskytuje naša konateľka spoločnosti, ktorá vykonáva advokátsku prax už od roku 1998.

Našou prioritou je odborný a osobitný prístup ku každému klientovi založený na princípe absolútnej profesionality, diskrétnosti a vysokej úrovne expertízy. Potvrdením dôveryhodnosti, stability a serióznosti našej spoločnosti voči obchodným partnerom je “Certifikát solventnosti”, ktorý nám bol pridelený nezávislou agentúrou Bisnode Slovensko, s.r.o. v roku 2014. Naša spoločnosť sa ním zaradila medzi 7,8% “stabilných, serióznych a spoľahlivých spoločnosti”, ktoré si “plnia všetky záväzky a povinnosti voči štátu”.

 

Certifikát